RK73H2HTTE1802F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1802F
JLCPCB Part #
C2581837
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS