RN732BTTD1042F50
MFR.Part #
RN732BTTD1042F50
JLCPCB Part #
C4289190
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS