RN73H1ETTP2910B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2910B50
JLCPCB Part #
C2534794
Description
291Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS