RN731ETTP3901D25
MFR.Part #
RN731ETTP3901D25
JLCPCB Part #
C4206359
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS