SG73P2ATTD6041D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6041D
JLCPCB Part #
C4042934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS