RN73H2BTTD72R3F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD72R3F50
JLCPCB Part #
C2543815
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS