RN73R1ETTP1230D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP1230D50
JLCPCB Part #
C2499974
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS