SG73P2ATTD6042D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6042D
JLCPCB Part #
C4085695
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS