SG73P2ATTD5760F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD5760F
JLCPCB Part #
C4323510
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS