SG73P2ATTD9760F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9760F
JLCPCB Part #
C4161590
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS