SG73P2ATTD5763F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5763F
JLCPCB Part #
C4047064
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS