HQ05W3J0331T5E
MFR.Part #
HQ05W3J0331T5E
JLCPCB Part #
C2792529
Description
-55℃~+155℃ 150V 330Ω 333mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS