RN73H2ETTD5102C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5102C10
JLCPCB Part #
C4058609
Description
250mW 51kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS