SG73P2ATTD565G
MFR.Part #
SG73P2ATTD565G
JLCPCB Part #
C3976436
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS