SG73P2ATTD565J
MFR.Part #
SG73P2ATTD565J
JLCPCB Part #
C4142848
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS