RN73H2ATTD2053F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2053F25
JLCPCB Part #
C4010032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS