RN73R2ETTD4120A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD4120A10
JLCPCB Part #
C4241622
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS