RN732ATTD1420F100
MFR.Part #
RN732ATTD1420F100
JLCPCB Part #
C4057873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS