SG73S1JRTTD205G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD205G
JLCPCB Part #
C7080016
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS