SG73P2ATTD564G
MFR.Part #
SG73P2ATTD564G
JLCPCB Part #
C3918308
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS