MOS1CVTPA1001F
MFR.Part #
MOS1CVTPA1001F
JLCPCB Part #
C3412570
Description
-55℃~+200℃ 1W 1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS