RK73G2ATTD66R5F
MFR.Part #
RK73G2ATTD66R5F
JLCPCB Part #
C5724931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS