RK73H1HTTC24R3F
MFR.Part #
RK73H1HTTC24R3F
JLCPCB Part #
C2575471
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS