RK73H2ATTD4021F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4021F
JLCPCB Part #
C317414
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS