SG73P2ATTD4533F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4533F
JLCPCB Part #
C3977937
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS