RN732ATTD1131B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1131B10
JLCPCB Part #
C4341516
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS