SG73P2ATTD4530F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4530F
JLCPCB Part #
C4105967
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS