SG73P2ATTD4531F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4531F
JLCPCB Part #
C4312297
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS