SG73G1JTTD1691C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1691C
JLCPCB Part #
C5910372
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS