SG73S2ATTD4530F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4530F
JLCPCB Part #
C4260026
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS