RN73R2ATTD9882B10
MFR.Part #
RN73R2ATTD9882B10
JLCPCB Part #
C4281554
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS