SG73P2ATTD3R32F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3R32F
JLCPCB Part #
C4246407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS