SG73P2ATTD3R30F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3R30F
JLCPCB Part #
C4113888
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS