RN732ATTD3881C25
MFR.Part #
RN732ATTD3881C25
JLCPCB Part #
C3952317
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS