CHV0805-FX-4994EST
MFR.Part #
CHV0805-FX-4994EST
JLCPCB Part #
C4039746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS