RN732ATTD9423F50
MFR.Part #
RN732ATTD9423F50
JLCPCB Part #
C3914438
Description
-55℃~+155℃ 100mW 942kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS