SR733ATTE100J
MFR.Part #
SR733ATTE100J
JLCPCB Part #
C2601272
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS