RN73H1JTTD13R5F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R5F100
JLCPCB Part #
C3997955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS