RN732ATTD2430B10
MFR.Part #
RN732ATTD2430B10
JLCPCB Part #
C4134693
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS