RN73H1ETTP4220F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4220F10
JLCPCB Part #
C2545816
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS