SG73S2ATTD361J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD361J
JLCPCB Part #
C4191376
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS