RN73H2BTTD7682A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7682A10
JLCPCB Part #
C4259011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS