RK73B2HTTE435G
MFR.Part #
RK73B2HTTE435G
JLCPCB Part #
C2581021
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS