SG73P2ATTD330G
MFR.Part #
SG73P2ATTD330G
JLCPCB Part #
C4096048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS