RN732BTTD4022F100
MFR.Part #
RN732BTTD4022F100
JLCPCB Part #
C3991606
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS