SG73G2BTTD2941C
MFR.Part #
SG73G2BTTD2941C
JLCPCB Part #
C6481369
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS