SG73P2ATTD300G
MFR.Part #
SG73P2ATTD300G
JLCPCB Part #
C4240051
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS