SG73P2ATTD3090D
MFR.Part #
SG73P2ATTD3090D
JLCPCB Part #
C4119555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS