RK73G2ATTD1621D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1621D
JLCPCB Part #
C5874383
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS