SG73P2ETTD3090D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3090D
JLCPCB Part #
C4040483
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS